Amazon w Polsce

Paczki z logiem Amazon przesuwające się po taśmie
Paczki z logiem Amazon przesuwające się po taśmie
Photo by JORDAN STEAD / Amazon

Amazon otwiera w Świebodzinie robotyczne centrum logistyczne oraz STEM Kindloteki

Amazon otwiera w Świebodzinie robotyczne centrum logistyczne oraz STEM Kindloteki

Amazon wyróżniony tytułem „Inwestor bez granic” w kategorii „Inwestor Zagraniczny w Polsce”

„Inwestor bez granic” to honorowy tytuł przyznawany od 2017 roku wyróżniającym się przedsiębiorstwom zagranicznym działającym w Polsce i polskim firmom skutecznie działającym za granicą. W tym roku, podczas gali towarzyszącej XIII Europejskiemu Kongresowi Gospodarczemu (EEC – European Economic Congress) i 6. European Tech and Start-up Days w Katowicach, nagrodę Inwestora bez Granic w kategorii „Inwestor Zagraniczny w Polsce” otrzymał Amazon. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 20 września 2021 r.

Amazon zwiększa liczbę stałych miejsc pracy do 23 000 i intensywnie inwestuje w rozwój swojej działalności w Polsce

Amazon ogłosił, że od 2020 r. stworzył w Polsce 5 000 nowych miejsc pracy, zwiększając liczbę stałych miejsc pracy w kraju do 23 000. Są to stanowiska dla osób z różnych środowisk, o różnym stopniu wykształcenia, doświadczeniu i kompetencjach – od pracowników poziomu początkowego po specjalistów – zatrudnionych w centrach logistyki na terenie całego kraju, biurach, działach obsługi klienta, a także w Centrum Rozwoju Technologii i Amazon Web Services.

AMAZON.PL STARTUJE W POLSCE

Klienci z Polski mogą od dziś robić zakupy na Amazon.pl, ciesząc się niskimi cenami ponad 100 milionów produktów z ponad 30 kategorii oraz niezawodną, bezpłatną dostawą przy zamówieniach spełniających określone warunki. Klienci mogą kupować na Amazon.pl od tysięcy europejskich i polskich firm. Urządzenia Amazon, w tym nowe międzynarodowe wersje urządzeń Echo i Echo Dot oraz Kindle Paperwhite, są już dostępne w sprzedaży na Amazon.pl.

Amazon planuje uruchomienie Amazon.pl. Panel sprzedawcy Seller Central Polska jest już dostępny.

Amazon ogłasza rozpoczęcie prac nad uruchomieniem w Polsce Amazon.pl. Serwis zapewni polskim klientom nowy wymiar zakupów, a lokalnym biznesom umożliwi dotarcie do większej liczby odbiorców zarówno w Polsce, jak i na świecie. Od dziś przedsiębiorcy, planujący sprzedaż za pośrednictwem Amazon w Polsce oraz globalnie, mogą rejestrować swoje konta po polsku na https://sell.amazon.pl w ramach przygotowań do premiery serwisu.

Ponad tysiąc stałych miejsc pracy powstanie w nowym centrum logistycznym Amazon w Świebodzinie

Otwarcie centrum logistyki w Świebodzinie nastąpi jeszcze w tym roku. 10. centrum logistyczne Amazon w Polsce będzie zajmować powierzchnię 193 tys. m² i zostanie wyposażone w zaawansowaną technologię Amazon Robotics. Znajdzie w nim pracę ponad tysiąc osób z województwa lubuskiego – ruszyła rekrutacja na stanowiska operacyjne oraz inżynieryjne. Najnowsza inwestycja jest odpowiedzią na rosnący popyt ze strony klientów. Rozszerzy również ofertę produktów Amazon i wesprze większą liczbę partnerów sprzedaży, korzystających z usługi „Fulfillment by Amazon”.

Wirtualne zwiedzanie Centrum Logistyki E-Commerce Amazon

Jeśli zastanawiasz się, jaką drogę pokonuje zamówiony produkt od momentu zakupu, przez sortowanie, pakowanie i dostarczenie, to już teraz obejrzyj wirtualną wycieczkę po centrum Amazon!

Amazon i Polska – duet idealny

Amazon zwiększa w Polsce liczbę stałych miejsc pracy do 18 tys. i tworzy dodatkowe 10 tys. stanowisk sezonowych na okres przedświąteczny.

Certyfikat BREEAM dla proekologicznego Centrum w Gliwicach

Ochrona środowiska przed postępującymi zagrożeniami klimatycznymi to jeden z najbardziej istotnych tematów ostatnich lat. Każda branża i biznes są zobowiązane do włączenia się w tę wspólną walkę. Amazon, jako świadoma i odpowiedzialna społecznie firma, zrównoważone rozwiązania traktuje jako fundament swoich przyszłych oraz obecnych budynków. Gliwickie Centrum Logistyki E-commerce otrzymało certyfikat BREEAM, uznany na świecie system ekologicznej oceny budynków i projektów infrastruktury, na wysokim poziomie „Very Good”.

Technologie wspierają biznes – rozwój firmy Śnieżka dzięki usługom Amazon Web Services

Efektywna ekspansja zagraniczna zależy od wielu czynników - zasobów ludzkich, kapitału, skutecznej strategii czy odpowiednich technologii. W obliczu takich wyzwań stanęła firma Śnieżka, lider rynku farb i lakierów w Polsce. Przygotowując się do nich w obszarze IT, zdecydowała się na wsparcie i doświadczenie ze strony ekspertów Amazon Web Services (AWS).
Next Page
Zamów newsletter
Zbierzemy najciekawsze historie z Amazon i wyślemy je bezpośrednio na Twój adres e-mail.
Ochrona zapewniana przez reCAPTCHA. Obowiązują warunki prywatności i korzystania z usługi Google.
Wykorzystujemy pliki cookies, aby Twoje doświadczenie z naszą stroną było lepsze.
Akceptuję | Zamknij