Sprawdźcie, które gry i zabawki w tym roku najczęściej pojawią się w wiadomościach do świętego Mikołaja. Przed Wami Świąteczna Lista Zabawek Amazon! To zestawienie stworzone przez ekspertów, dzięki którym kupujący mogą wybierać spośród stu najlepszych produktów w tej kategorii. W ten sposób w zaledwie kilka klików można wybrać idealne prezenty dla dzieci.

Bardzo nas cieszy to, że mamy szansę zaprezentować Wam perełki ze Świątecznej Listy Zabawek Amazon 2019 – powiedziała Anne Carrihill z działu Toys & Games na Amazon.com – Nasi eksperci starannie wybrali sto najlepszych gier oraz zabawek, aby pokazać zarówno nowości w tej kategorii, jak i najpopularniejsze produkty czy najlepiej sprzedające się klasyki, które każdy z nas zna i kojarzy. Wystarczy spojrzeć na listę, aby znaleźć tam odpowiedni prezent w niskiej cenie, który wywoła uśmiech na twarzy każdego dziecka w te Święta.

W tym roku na liście znalazło się również więcej ekskluzywnych gier i zabawek, niż kiedykolwiek w historii zestawienia – produkty dostępne tylko i wyłącznie na platformie Amazon również cieszą się uznaniem wśród ekspertów oraz klientów. Nie zapomnieliśmy również o wygodzie dostawy – przesyłki bez problemu pojawią się pod świąteczną choinką w Polsce.

Dużym zainteresowaniem w tym roku cieszą się zabawki ze światów Marvel, Star Wars, Harry’ego Pottera, Pidżamersów czy Psiego patrolu. Jak co roku, najmłodsi chętnie wybierają LEGO czy markę Melissa & Doug. Niesamowite wrażenia podczas rozpakowywania zapewniają zabawki L.O.L. Surprise!, Hairdorables, Blume czy Poopsies. Dzieciom na pewno zaświecą się oczy na widok interaktywnej Pandy furReal (Plum the furReal Panda) czy Blingera.

Spore zainteresowanie wzbudzają także zabawki edukacyjne czy STEM – zarówno wśród dzieci, jak również rodziców. Wśród najchętniej kupowanych są takie tytuły jak Coding Critters, Educational Insights Artie 3000 –The Coding Robot, Osmo Genius Kit czy Osmo Little Genius Kit.

Idealnym urozmaiceniem nocy gier będą faworyci naszych klientów: Funko Pop! Games: Funkoverse Board Game: Harry Potter Base Set, Monopoly Voice Activated Banking, Pictionary Air, or Disney Villainous: Wicked to The Core. Nie można zapomnieć również o zabawkach, które łączą sferę cyfrową z rzeczywistym światem, takie jak np. LEGO Hidden Side and Hot Wheels.

Wciąż brakuje Wam inspiracji? Sprawdźcie całą listę stu najlepszych zabawek.