Uwielbiamy pokazywać ludziom drogę, którą przebywa każdy produkt w Amazon – od momentu wciśnięcia przycisku „Kup” na stronie aż do momentu, gdy przesyłka zostanie wysłana do zamawiającego.

Cieszymy się, gdy widzimy naszych gości zafascynowanych robotami, które każdego dnia wspierają pracowników centrów logistyki. Lubimy pokazywać, jak naprawdę wygląda praca w Amazon.

Często nasi goście są zaskoczeni tym, co widzą w centrach logistyki i mówią: „nie tego oczekiwałem”.

O pracy w Amazon krąży wiele plotek. Niektóre nakierowane są na budzenie sensacji, inne są wręcz groteskowe. Mają jedną rzecz wspólną: celowo pokazują fałszywy obraz pracy w Amazon. Często czytamy czy słyszymy, że nasi pracownicy otrzymują nieadekwatne wynagrodzenie, że warunki pracy są trudne – eufemistycznie rzecz ujmując.

Nasi goście są zaskoczeni słysząc, że pracownicy w Amazon otrzymują jedne z najwyższych wynagrodzeń w branży. Gdy mówimy o świetnych benefitach, takich jak prywatne ubezpieczenie medyczne czy dofinansowanie edukacji – ich zdumienie rośnie jeszcze bardziej, podobnie jak wtedy, gdy widzą bezpieczne i nowoczesne środowisko pracy.

Chcesz przekonać się sam, jak wygląda praca w centrum logistyki Amazon? Mamy zaproszenie specjalnie dla Ciebie.

Przyjdź do nas i sam oceń co jest prawdą – możesz zostać bardzo mile zaskoczony. Zarejestruj się na stronie www.zwiedzanieamazon.pl – zapraszamy!