Amazon w Polsce

Paczki z logiem Amazon przesuwające się po taśmie
Paczki z logiem Amazon przesuwające się po taśmie
Photo by JORDAN STEAD / Amazon

Miejsce rozwoju kariery, przyjaźni i pasji

W drodze ze swojej poprzedniej pracy do domu codziennie przejeżdżał obok trwającej właśnie budowy oddziału firmy w Bielanach Wrocławskich. Podczas jednej z takich podróży, Waldek zdecydował się związać swoją przyszłość z Amazon i dołączyć do zespołu Centrum Logistyki E-commerce pod Wrocławiem.

Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w Amazon?

Chcemy, aby rozmowy kwalifikacyjne w Amazon były tak przyjemnym doświadczeniem, jak zakupy na naszym portalu. Na naszej stronie www.amazon.jobs dostępnych jest kilkanaście przewodników, których zadaniem jest pomoc kandydatom w zrozumieniu procesu aplikacji i kultury panującej w Amazon. Podpowiadamy także, w jaki sposób przygotować się do rozmowy telefonicznej lub na żywo. Poniżej kilka ważniejszych spraw:

Co w 2019 roku znajdzie się w listach do świętego Mikołaja?

Które gry i zabawki najczęściej pojawiają się w listach do najsłynniejszego świętego? Nasi eksperci starannie wybrali sto najlepszych gier oraz zabawek, aby pokazać zarówno nowości w tej kategorii, jak i najpopularniejsze produkty czy najlepiej sprzedające się klasyki, które każdy z nas zna i kojarzy. Wystarczy spojrzeć na listę, aby znaleźć tam prezent, który wywoła uśmiech na twarzy każdego dziecka w te Święta.

Chcieliśmy być szybsi. Tak powstało Amazon Web Services

Nasi specjaliści, gdy już mieli konkretny pomysł, musieli poświęcić większość swojego czasu nie na jego wdrożenie, a na zbudowanie architektury systemu informatycznego, aby móc w ogóle przystąpić do realizacji danej koncepcji. W efekcie przy każdym projekcie od nowa opracowywali te same części infrastruktury. To był archaiczny model pracy.

Nasze wartości

Te zasady to nie tylko inspirujące cytaty, które ładnie wyglądają na ścianie. Pracownicy Amazon postępują według nich każdego dnia: rozważając pomysły na nowe projekty, dyskutując nad najlepszymi rozwiązaniami problemów napotykanych przez klientów, czy przeprowadzając rozmowę kwalifikacyjną.

W Amazon mamy zaproszenie dla Ciebie…

Tylko w tym roku prawie 10 000 osób odwiedziło centra logistyki Amazon w Polsce. Nasi goście są zaskoczeni słysząc, że pracownicy w Amazon otrzymują jedne z najwyższych wynagrodzeń w branży, a także gdy mówimy o świetnych benefitach, takich jak prywatne ubezpieczenie medyczne czy dofinansowanie edukacji – czy też wtedy, gdy widzą bezpieczne i nowoczesne środowisko pracy. Chcesz przekonać się sam, jak wygląda praca w centrum logistyki Amazon? Mamy zaproszenie specjalnie dla Ciebie.

Postaw na Swój Rozwój

Każdy pracownik powinien mieć możliwość pozyskania nowych umiejętności, na bazie których rozwinie swoją karierę zawodową. Program „Postaw na Swój Rozwój” umożliwia tysiącom osób zatrudnionych w Amazon zdobycie cennych certyfikatów poszerzających kompetencje zawodowe czy podjęcie studiów uzupełniających wiedzę. To oznacza, że każdy pracownik ma niesamowitą szansę rozwoju, dostępną na wyciągnięcie ręki.

Za drzwiami najnowocześniejszych centrów logistyki e-commerce

Dwa centra logistyczne we Wrocławiu mają wielkość 13 boisk piłkarskich, a każde z nich ma powierzchnię 95 tys. metrów kwadratowych. Robi wrażenie? Zostańcie świadkami magii, która rozpoczyna się po kliknięciu przycisku „kup” na stronie Amazon. Wystarczy zapisać się na zwiedzanie naszych budynków.
Zamów newsletter
Zbierzemy najciekawsze historie z Amazon i wyślemy je bezpośrednio na Twój adres e-mail.
Ochrona zapewniana przez reCAPTCHA. Obowiązują warunki prywatności i korzystania z usługi Google.
Wykorzystujemy pliki cookies, aby Twoje doświadczenie z naszą stroną było lepsze.
Akceptuję | Zamknij