Działalność społecznaDlaczego ponad 2800 pracowników w Polsce przyszło do pracy w piżamach?

Nowotwory to najczęstsza przyczyna śmierci młodych pacjentów na całym świecie. Tylko w 2019 roku choroby nowotworowe zostaną zdiagnozowane u ponad 300 tysięcy dzieci. Skala problemu jest ogromna, a mimo nieustających wysiłków organizacji z całego świata, wciąż nie znaleziono skutecznej terapii. To dlatego po raz kolejnywłączyliśmy się w działania z okazji Międzynarodowego Miesiąca Świadomości Nowotworów Dziecięcych, realizując kampanię Amazon Goes Gold.

Brokuły lepsze niż równania matematyczne? Czas to zmienić

Ponad połowa amerykańskich gimnazjalistów wolałaby zjeść brokuły niż podjąć się rozwiązania zadania z matematyki. Nic dziwnego, matematyka czy fizyka to przedmioty powszechnie uznawane za „trudne” i „nieprzystępne”. Jednocześnie w obliczu technologicznego postępu rośnie zapotrzebowanie na specjalistów z zakresu dziedzin kojarzonych z „przedmiotami ścisłymi”.

Kindloteka: czytajmy wszędzie!

Choć nikt nie może wiedzieć tego na pewno, podobno w całej swojej historii ludzie wydali prawie 130 mln książek[1]! Nawet gdyby nasza średnia długość życia wynosiła 200 lat, to nie dalibyśmy rady przeczytać nawet dziesiątej części z nich. Amazon jednak robi wszystko, co w jego mocy, aby jak najwięcej osób w Polsce mogło choć spróbować drobnego fragmentu z tych milionów.
Zamów newsletter
Zbierzemy najciekawsze historie z Amazon i wyślemy je bezpośrednio na Twój adres e-mail.
Ochrona zapewniana przez reCAPTCHA. Obowiązują warunki prywatności i korzystania z usługi Google.
Wykorzystujemy pliki cookies, aby Twoje doświadczenie z naszą stroną było lepsze.
Akceptuję | Zamknij