Praca w Amazon

Logo Amazon Smile na pomarańczowym tle. Sam uśmiech jest również pomarańczowy.

Od największych lotnisk świata, po pracę u największego pracodawcy w Polsce – poznaj historię Nataszy, która znalazła swoje miejsce w Amazon

Amazon to miejsce dla każdego. Bez względu na wiek, doświadczenie czy jego brak, styl życia i charakter. Każdy ma szansę odnaleźć swoją ścieżkę zawodową w Amazon i rozwijać się w globalnej firmie. Natasza Redziniak jest tego doskonałym przykładem! Poznajcie jej historię.

Amazon – praca i pasje w idealnej równowadze!

Życie to nie tylko praca, o czym doskonale wiedzą pracownicy Amazona. Czas wolny między tygodniowymi zmianami wykorzystują na realizację pasji, rozwój zawodowy i osobisty czy zwykłe zajęcia w domowym zaciszu. Poznajcie Dominikę, Tomka, Andrzeja, Barbarę i Konstantego, których łączy nie tylko praca w polskich centrach logistycznych Amazona, ale także niecodzienne zainteresowania.

Poznajcie historie pracowników Amazon! Katarzyna Dowbor z wizytą w centrum logistycznym w Pawlikowicach pod Łodzią

Każdego dnia pracownicy dziesięciu centrów logistycznych realizują zamówienia klientów z całej Polski, a także zagranicy. Czy lubią oni swoją pracę? Co najbardziej podoba im się w Amazon i na jakie świadczenia mogą liczyć? Tego wszystkiego dowiedziała się znana prezenterka oraz dziennikarka Katarzyna Dowbor, która odwiedziła centrum Amazon w Pawlikowicach pod Łodzią i porozmawiała z pracownikami firmy.

Amazon zatrudni ponad 9 000 pracowników sezonowych na okres przedświąteczny

Pracownicy sezonowi dołączając do 23 000 stałych pracowników Amazon w Polsce, mogą liczyć na konkurencyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe benefityWszyscy zainteresowani pracą sezonową mogą wziąć udział w wirtualnej wycieczce po jednym z centrów logistyki e-commerce, aby lepiej poznać kulisy pracy w Amazon.

Zobacz, jak wygląda dzień z życia pracownika Amazon

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak wygląda dzień z życia pracownika centrum logistycznego Amazon? Teraz masz szansę przekonać się o tym na własne oczy! Poznaj Igora, pracownika wrocławskiego centrum i dowiedz się, na czym polega praca w jednym z obiektów Amazon.

Amazon stawia na rozwój pracowników

Łukasz interesuje się programowaniem, Alicja z wielkim zacięciem uprawia sport i uwielbia malować, Edyta w wolnych chwilach zgłębia tajniki wizażu, a Karolina piecze torty. Z kolei Hanna lubi spędzać czas z rodziną, natomiast Karina to pasjonatka wypraw górskich, która po godzinach doskonali swoje umiejętności lingwistyczne. Co ich łączy? Wszyscy pracują w polskim Amazon. Część z nich jest zatrudniona od kilku czy kilkunastu miesięcy, niektórzy parę lat, a inni związani są z firmą od jej początków w Polsce, czyli od 2014 roku. Przyszli tylko „na chwilę”, szukając szybkiego zatrudnienia, a zostali na długie lata. Dlaczego?

Rycerz, uczestniczka telewizyjnych programów kulinarnych i basista. Co ONI robią w Amazon?

Czy doświadczenie wyniesione z pola bitwy może przydać się w utrzymaniu ruchu w magazynie w Amazon? Jak w takiej firmie odnajduje się ktoś, czyją pasją jest prowadzenie warsztatów kulinarnych? I wreszcie jak to możliwe, że rock’n’rollowca kręci praca w korporacji? Chcesz się przekonać, czytaj dalej.

Zmiany są dobre – poznaj historię Sylwii i Grzegorza, którzy odnaleźli swoje miejsce w Amazon

Każdy z 18 000 pracowników Amazon w Polsce jest inny, ma swoje doświadczenia, ścieżkę zawodową, pasje i hobby. Aby znaleźć zawodową drogę, niektórzy próbują sił w różnych obszarach albo łączą pracę i hobby, zanim zdecydują o docelowym zatrudnieniu. Tak było z Sylwią i Grzegorzem. Sylwia dzięki rodzicom od zawsze związana była z branżą fotograficzną, później jej pasją stały się rośliny i szkolenia florystyczne. Obecnie pracuje w Amazon jako Specjalista ds. Szkoleń. Natomiast Grzegorz był związany ze sportem i kulturą, studiując wychowanie fizyczne oraz pracując jako kierownik realizacji widowisk edukacyjnych w teatrze. Teraz jest Liderem Zespołu w drukarni Amazon.

Nie każdy bohater nosi pelerynę

Michał, Katarzyna, Piotr, Krzysztof, Mateusz i Julita – to oni codziennie pracują nad usprawnieniem procesów bezpieczeństwa w Amazon, które przekładają się na bezpieczeństwo wszystkich pracowników. Nad jakimi projektami pracują?

Trwa rekrutacja do centrum logistycznego Amazon w Świebodzinie

Centrum logistyczne w Amazon w Świebodzinie rozpocznie działalność we wrześniu br. Obecnie trwa rekrutacja do nowego obiektu, gdzie w ciągu roku od otwarcia powstanie ponad tysiąc nowych, stałych miejsc pracy. Amazon oferuje wszystkim pracownikom konkurencyjne wynagrodzenie rozpoczynające się od stawki początkowej 22,5 zł/godz. brutto oraz atrakcyjne świadczenia, w tym m.in. prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, bezpłatny transport do pracy na wybranych trasach oraz ciepłe posiłki za złotówkę.
Next Page
Zamów newsletter
Zbierzemy najciekawsze historie z Amazon i wyślemy je bezpośrednio na Twój adres e-mail.
Ochrona zapewniana przez reCAPTCHA. Obowiązują warunki prywatności i korzystania z usługi Google.
Wykorzystujemy pliki cookies, aby Twoje doświadczenie z naszą stroną było lepsze.
Akceptuję | Zamknij