Praca w Amazon

Logo Amazon Smile na pomarańczowym tle. Sam uśmiech jest również pomarańczowy.

Amazon – praca i pasje w idealnej równowadze!

Życie to nie tylko praca, o czym doskonale wiedzą pracownicy Amazona. Czas wolny między tygodniowymi zmianami wykorzystują na realizację pasji, rozwój zawodowy i osobisty czy zwykłe zajęcia w domowym zaciszu. Poznajcie Dominikę, Tomka, Andrzeja, Barbarę i Konstantego, których łączy nie tylko praca w polskich centrach logistycznych Amazona, ale także niecodzienne zainteresowania.

Poznajcie historie pracowników Amazon! Katarzyna Dowbor z wizytą w centrum logistycznym w Pawlikowicach pod Łodzią

Każdego dnia pracownicy dziesięciu centrów logistycznych realizują zamówienia klientów z całej Polski, a także zagranicy. Czy lubią oni swoją pracę? Co najbardziej podoba im się w Amazon i na jakie świadczenia mogą liczyć? Tego wszystkiego dowiedziała się znana prezenterka oraz dziennikarka Katarzyna Dowbor, która odwiedziła centrum Amazon w Pawlikowicach pod Łodzią i porozmawiała z pracownikami firmy.

Amazon zatrudni ponad 9 000 pracowników sezonowych na okres przedświąteczny

Pracownicy sezonowi dołączając do 23 000 stałych pracowników Amazon w Polsce, mogą liczyć na konkurencyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe benefityWszyscy zainteresowani pracą sezonową mogą wziąć udział w wirtualnej wycieczce po jednym z centrów logistyki e-commerce, aby lepiej poznać kulisy pracy w Amazon.

Zobacz, jak wygląda dzień z życia pracownika Amazon

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak wygląda dzień z życia pracownika centrum logistycznego Amazon? Teraz masz szansę przekonać się o tym na własne oczy! Poznaj Igora, pracownika wrocławskiego centrum i dowiedz się, na czym polega praca w jednym z obiektów Amazon.

Amazon stawia na rozwój pracowników

Łukasz interesuje się programowaniem, Alicja z wielkim zacięciem uprawia sport i uwielbia malować, Edyta w wolnych chwilach zgłębia tajniki wizażu, a Karolina piecze torty. Z kolei Hanna lubi spędzać czas z rodziną, natomiast Karina to pasjonatka wypraw górskich, która po godzinach doskonali swoje umiejętności lingwistyczne. Co ich łączy? Wszyscy pracują w polskim Amazon. Część z nich jest zatrudniona od kilku czy kilkunastu miesięcy, niektórzy parę lat, a inni związani są z firmą od jej początków w Polsce, czyli od 2014 roku. Przyszli tylko „na chwilę”, szukając szybkiego zatrudnienia, a zostali na długie lata. Dlaczego?

Rycerz, uczestniczka telewizyjnych programów kulinarnych i basista. Co ONI robią w Amazon?

Czy doświadczenie wyniesione z pola bitwy może przydać się w utrzymaniu ruchu w magazynie w Amazon? Jak w takiej firmie odnajduje się ktoś, czyją pasją jest prowadzenie warsztatów kulinarnych? I wreszcie jak to możliwe, że rock’n’rollowca kręci praca w korporacji? Chcesz się przekonać, czytaj dalej.

Zmiany są dobre – poznaj historię Sylwii i Grzegorza, którzy odnaleźli swoje miejsce w Amazon

Każdy z 18 000 pracowników Amazon w Polsce jest inny, ma swoje doświadczenia, ścieżkę zawodową, pasje i hobby. Aby znaleźć zawodową drogę, niektórzy próbują sił w różnych obszarach albo łączą pracę i hobby, zanim zdecydują o docelowym zatrudnieniu. Tak było z Sylwią i Grzegorzem. Sylwia dzięki rodzicom od zawsze związana była z branżą fotograficzną, później jej pasją stały się rośliny i szkolenia florystyczne. Obecnie pracuje w Amazon jako Specjalista ds. Szkoleń. Natomiast Grzegorz był związany ze sportem i kulturą, studiując wychowanie fizyczne oraz pracując jako kierownik realizacji widowisk edukacyjnych w teatrze. Teraz jest Liderem Zespołu w drukarni Amazon.

Nie każdy bohater nosi pelerynę

Michał, Katarzyna, Piotr, Krzysztof, Mateusz i Julita – to oni codziennie pracują nad usprawnieniem procesów bezpieczeństwa w Amazon, które przekładają się na bezpieczeństwo wszystkich pracowników. Nad jakimi projektami pracują?

Trwa rekrutacja do centrum logistycznego Amazon w Świebodzinie

Centrum logistyczne w Amazon w Świebodzinie rozpocznie działalność we wrześniu br. Obecnie trwa rekrutacja do nowego obiektu, gdzie w ciągu roku od otwarcia powstanie ponad tysiąc nowych, stałych miejsc pracy. Amazon oferuje wszystkim pracownikom konkurencyjne wynagrodzenie rozpoczynające się od stawki początkowej 22,5 zł/godz. brutto oraz atrakcyjne świadczenia, w tym m.in. prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, bezpłatny transport do pracy na wybranych trasach oraz ciepłe posiłki za złotówkę.

“Safety Masterclass”. Bezpieczeństwo przede wszystkim, czyli jak zapewnić odpowiednią ochronę ponad 18 000 pracownikom w Polsce?

Bezpieczeństwo w pracy jest jednym z priorytetów. Specjaliści i menedżerowie ds. bezpieczeństwa w Amazon nieustannie dbają o to, aby zapewnić odpowiednią ochronę wszystkim pracownikom. Jedną z takich osób jest Dominika Musioł, która uruchomiła inicjatywę Safety Masterclass i zorganizowała szkolenia online dla osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo pracowników w Amazon. Jej pomysł pomógł usprawnić wewnętrzne procesy, a lokalna inicjatywa przekształciła się w projekt, który jest obecnie wdrażany w 8 kolejnych europejskich krajach.
Next Page
Zamów newsletter
Zbierzemy najciekawsze historie z Amazon i wyślemy je bezpośrednio na Twój adres e-mail.
Ochrona zapewniana przez reCAPTCHA. Obowiązują warunki prywatności i korzystania z usługi Google.
Wykorzystujemy pliki cookies, aby Twoje doświadczenie z naszą stroną było lepsze.
Akceptuję | Zamknij