Sprzedaż na Amazon

Kolaż sześciu grafik pokazujących: tor dla samochodzików, samochodzik, małą furgonetkę, motocykl z Spidermanem, misia pandę oraz droida z Gwiezdnych Wojen i dwie inne zabawki z klocków Lego.

Czy można odnieść sukces, sprzedając kotwy ogrodowe? Sprzedaję na Amazon

Większość sprzedawców zaczyna od pomysłu na produkt. W tym przypadku było odwrotnie. Jeszcze podczas nauki w szkole średniej, Michał Kotarba, właściciel marki Kotarbau, marzył o rozpoczęciu sprzedaży online. Kiedy 6 lat temu okazało się, że ma dostęp do bardzo dobrych producentów okuć metalowych i artykułów meblowych, rozpoczął działalność na rynku e-commerce.

Sukces w ogniu

W latach 2013-2014 byłem właścicielem agencji kreatywnej, która zajmowała się produkcją gadżetów dla różnych instytucji kultury oraz biznesu. Jednym z nich było muzeum w Warszawie, które zamówiło serię zimowych gadżetów z królem Janem III Sobieskim. Wśród naszych pomysłów znalazła się świeczka, której niestety żaden z podwykonawców nie chciał zrealizować.

Jak urzeczywistnić dziecięce marzenia?

Pomysły na kolejne linie produktów założycielki firmy CozyDots czerpią z życia. W swojej szwalni w Białymstoku tworzą wysokojakościowe zabawki oraz elementy dekoracyjne do pokojów dziecięcych. Ich pierwszy produkt – namiot tipi – był urzeczywistnieniem ich własnych marzeń z dzieciństwa. Wtedy też tworzyły konstrukcje z koców i mebli. A swoim własnym dzieciom chciały zapewnić zabawę w prawdziwym indiańskim wigwamie.

Moda doniczkowa

Kilkanaście lat temu firma PAFEN z Gubina rozpoczęła swoją działalność, sprowadzając produkty z Niemiec z myślą o polskich klientach. Dzisiaj właściciele dystrybuują produkty już nie tylko w Polsce, ale w całej Europie – także tuż za naszą zachodnią granicą. Od 2017 roku robią to także z wykorzystaniem platformy Amazon.

Sprzedawaj na Amazon i docieraj do ponad 310 miliardów konsumentów na całym świecie

Polskie firmy sprzedające na Amazon wyeskportowały do tej pory produkty o wartości ponad 10 miliardów złotych. Obecnie szereg przedsiębiorstw każdego rozmiaru korzysta z tej możliwości – to zarówno profesjonalne firmy, jak i niezależni sprzedawcy, którzy rozwijają swoje pasje i dzielą się nimi z innymi. W ten sposób przedsiębiorcy mogą dotrzeć do ponad 310 miliardów konsumentów z całego świata.
Zamów newsletter
Zbierzemy najciekawsze historie z Amazon i wyślemy je bezpośrednio na Twój adres e-mail.
Ochrona zapewniana przez reCAPTCHA. Obowiązują warunki prywatności i korzystania z usługi Google.
Wykorzystujemy pliki cookies, aby Twoje doświadczenie z naszą stroną było lepsze.
Akceptuję | Zamknij