Zakupy na Amazon

Amazon w Polsce

AMAZON OGŁASZA TYSIĄCE OKAZJI NA BLACK WEEK

Już od 19 listopada na Amazon.pl czekają tysiące okazji dla klientów i zniżki nawet do 50%.

Cukierek albo psikus. Czy jesteście przygotowani na to, by się troszkę pobać?

Przygotujcie sobie jesienną herbatkę, słodkości lub coś do zagryzienia emocji. Przed drzwiami postawcie kilka klimatycznych dyń lub warkocze czosnku. Na wszelki wypadek. Zasuńcie w oknach zasłony i zasiądźcie wygodnie na kanapie lub fotelu. Przygotowaliśmy dla Was propozycje zacnej porcji strachu na Halloweenowy wieczór i pozostałe listopadowe wieczory.

Adrenalina wciskająca w fotel (gamingowy) Strach się bać.

Gdybyście w listopadowy wieczór woleli zamiast na kanapie spędzić czas w fotelu gamingowym i poznać wymiar prawdziwego, paraliżującego strachu wypróbujcie jedną z gier dostępnych już na Amazon Prime Gaming.

Strach ma wielkie oczy. Spora część z nas po prostu lubi się bać.

Strach odczuwany podczas oglądania filmu lub czytania horroru pozwala wyzwalać tę emocję w kontrolowanych warunkach. Przygotujcie się zatem na dawkę satysfakcjonującej lektury, bo mamy dla Was porcję książek, dostępnych na Amazon.pl, które pozwolą Wam poczuć dreszcz adrenaliny na kanapie, w miękkości kocyka.

Usługa Amazon FIRE TV rozwija się w Polsce – na rynek wchodzą międzynarodowe wersje urządzeń FIRE TV STICK 4K MAX oraz FIRE TV STICK

Istotną cechą najnowszej wersji Fire TV Amazon jest ekran główny w języku polskim z intuicyjną nawigacją, łatwym odkrywaniem treści i spersonalizowanymi rekomendacjami. Pilot Alexa Voice Remote – dostępny po raz pierwszy – umożliwia przeszukiwanie i uruchamianie zawartości przy użyciu sterowania głosowego w języku angielskim. Uzyskaj dostęp do Netflix, Prime Video, Apple TV, YouTube, a także lokalnych platform – Player, CANAL+, Polsat Go, Polsat Box Go, WP Pilot czy CDA TV.

Amazon Prime od dziś jest dostępny w Polsce: klienci Amazon mogą korzystać z darmowych i szybkich dostaw, najlepszych okazji i najwyższej jakości rozrywki za jedyne 49 zł rocznie.

Amazon Prime, do którego należy ponad 200 milionów klientów Amazon z 23 krajów, od dziś jest dostępny także w Polsce. To wyjątkowe połączenie wszystkiego, co najlepsze w zakupach i rozrywce, oferowanych przez Amazon. Członkowie programu otrzymują szybkie i darmowe dostawy milionów produktów nawet następnego dnia, bez minimalnej wartości zamówienia, a także dostęp do popularnych i nagradzanych filmów i seriali, w tym oryginalnych produkcji Amazon, darmowe gry oraz zawartość do pobrania w grach w ramach Prime Gaming oraz ekskluzywne okazje przez cały rok. Klienci mogą wypróbować Amazon Prime, rejestrując się na bezpłatny 30-dniowy okres próbny na stronie amazon.pl/prime. Po zakończeniu okresu próbnego, koszt usługi wynosi 49 zł rocznie lub 10,99 zł miesięcznie.

Sylwia Chutnik poleca książki na wakacje

Nadeszły wakacje, a wraz z nimi okazja, by nadrobić zaległości książkowe. Jest ku temu idealny czas, ponieważ do 15 lipca na Amazon.pl trwa promocja dla wszystkich czytelników.

Festiwal Okazji na Amazon.pl

Dzisiaj rozpoczyna się letni Festiwal Okazji na Amazon.pl. Użytkownicy serwisu mogą wybierać spośród tysięcy atrakcyjnych ofert m. in w takich kategoriach jak zabawki, uroda, elektronika użytkowa, gry, dom i wiele więcej. Promocja obejmuje również tysiące propozycji od małych i średnich przedsiębiorstw, sprzedających za pośrednictwem serwisu Amazon, a także produkty Amazon, w tym czytniki Kindle Paperwhite i produkty Amazon Basics oferowane w kilku kategoriach. Festiwal Okazji potrwa do 13 czerwca.

AMAZON.PL STARTUJE W POLSCE

Klienci z Polski mogą od dziś robić zakupy na Amazon.pl, ciesząc się niskimi cenami ponad 100 milionów produktów z ponad 30 kategorii oraz niezawodną, bezpłatną dostawą przy zamówieniach spełniających określone warunki. Klienci mogą kupować na Amazon.pl od tysięcy europejskich i polskich firm. Urządzenia Amazon, w tym nowe międzynarodowe wersje urządzeń Echo i Echo Dot oraz Kindle Paperwhite, są już dostępne w sprzedaży na Amazon.pl.
Zamów newsletter
Zbierzemy najciekawsze historie z Amazon i wyślemy je bezpośrednio na Twój adres e-mail.
Ochrona zapewniana przez reCAPTCHA. Obowiązują warunki prywatności i korzystania z usługi Google.
Wykorzystujemy pliki cookies, aby Twoje doświadczenie z naszą stroną było lepsze.
Akceptuję | Zamknij