Zakupy na Amazon

Amazon w Polsce

5 filmów idealnych na Święta

Święta to idealny moment, by oderwać się od codzienności i dać się ponieść perypetiom filmowych bohaterów. Specjalnie dla Was mamy kilka rekomendacji filmów, których akcja dzieje się podczas świąt Bożego Narodzenia i które znajdziecie w Amazon Prime Video. Przeczytajcie, wybierzcie ulubiony tytuł i bawcie się dobrze.

Ułatwiamy świąteczne przygotowania, pokazując, jak stworzyć listę życzeń Amazon na święta. Niech bliscy wiedzą, co chcesz dostać pod choinkę!

Lista Zakupów Amazon to funkcja, o której warto przypomnieć sobie przed świętami. Jak ją stworzyć? Poniżej znajdziesz dokładne instrukcje!

Odliczanie do Świąt czas zacząć. Małgorzata Rozenek radzi, jak planować zakupy prezentów i gdzie ich szukać.

Święta to czas magicznych Świąt, ale też wyzwanie dla budżetu – szczególnie, jeśli mamy większą rodzinę lub dużą grupę bliskich do obdarowania. Jak powiedział kiedyś jeden z trenerów biznesowych „zrobić budżet to wskazać pieniądzom dokąd mają iść, zamiast zastanawiać się, gdzie się rozeszły". I rzeczywiście, aby czerpać satysfakcję z zakupionych prezentów należy wstępnie przygotować listę wydatków i obrać właściwą strategię gospodarowania własnymi zasobami. Zegar tyka, Mikołajki i Święta już niebawem, poniżej podpowiadam więc jak kupować, aby kupić wszystko, co jest potrzebne i…uniknąć zwracania lub wymiany produktów!

AMAZON OGŁASZA TYSIĄCE OKAZJI NA BLACK WEEK

Już od 19 listopada na Amazon.pl czekają tysiące okazji dla klientów i zniżki nawet do 50%.

Cukierek albo psikus. Czy jesteście przygotowani na to, by się troszkę pobać?

Przygotujcie sobie jesienną herbatkę, słodkości lub coś do zagryzienia emocji. Przed drzwiami postawcie kilka klimatycznych dyń lub warkocze czosnku. Na wszelki wypadek. Zasuńcie w oknach zasłony i zasiądźcie wygodnie na kanapie lub fotelu. Przygotowaliśmy dla Was propozycje zacnej porcji strachu na Halloweenowy wieczór i pozostałe listopadowe wieczory.

Adrenalina wciskająca w fotel (gamingowy) Strach się bać.

Gdybyście w listopadowy wieczór woleli zamiast na kanapie spędzić czas w fotelu gamingowym i poznać wymiar prawdziwego, paraliżującego strachu wypróbujcie jedną z gier dostępnych już na Amazon Prime Gaming.

Strach ma wielkie oczy. Spora część z nas po prostu lubi się bać.

Strach odczuwany podczas oglądania filmu lub czytania horroru pozwala wyzwalać tę emocję w kontrolowanych warunkach. Przygotujcie się zatem na dawkę satysfakcjonującej lektury, bo mamy dla Was porcję książek, dostępnych na Amazon.pl, które pozwolą Wam poczuć dreszcz adrenaliny na kanapie, w miękkości kocyka.

Usługa Amazon FIRE TV rozwija się w Polsce – na rynek wchodzą międzynarodowe wersje urządzeń FIRE TV STICK 4K MAX oraz FIRE TV STICK

Istotną cechą najnowszej wersji Fire TV Amazon jest ekran główny w języku polskim z intuicyjną nawigacją, łatwym odkrywaniem treści i spersonalizowanymi rekomendacjami. Pilot Alexa Voice Remote – dostępny po raz pierwszy – umożliwia przeszukiwanie i uruchamianie zawartości przy użyciu sterowania głosowego w języku angielskim. Uzyskaj dostęp do Netflix, Prime Video, Apple TV, YouTube, a także lokalnych platform – Player, CANAL+, Polsat Go, Polsat Box Go, WP Pilot czy CDA TV.

Amazon Prime od dziś jest dostępny w Polsce: klienci Amazon mogą korzystać z darmowych i szybkich dostaw, najlepszych okazji i najwyższej jakości rozrywki za jedyne 49 zł rocznie.

Amazon Prime, do którego należy ponad 200 milionów klientów Amazon z 23 krajów, od dziś jest dostępny także w Polsce. To wyjątkowe połączenie wszystkiego, co najlepsze w zakupach i rozrywce, oferowanych przez Amazon. Członkowie programu otrzymują szybkie i darmowe dostawy milionów produktów nawet następnego dnia, bez minimalnej wartości zamówienia, a także dostęp do popularnych i nagradzanych filmów i seriali, w tym oryginalnych produkcji Amazon, darmowe gry oraz zawartość do pobrania w grach w ramach Prime Gaming oraz ekskluzywne okazje przez cały rok. Klienci mogą wypróbować Amazon Prime, rejestrując się na bezpłatny 30-dniowy okres próbny na stronie amazon.pl/prime. Po zakończeniu okresu próbnego, koszt usługi wynosi 49 zł rocznie lub 10,99 zł miesięcznie.

Sylwia Chutnik poleca książki na wakacje

Nadeszły wakacje, a wraz z nimi okazja, by nadrobić zaległości książkowe. Jest ku temu idealny czas, ponieważ do 15 lipca na Amazon.pl trwa promocja dla wszystkich czytelników.
Next Page
Zamów newsletter
Zbierzemy najciekawsze historie z Amazon i wyślemy je bezpośrednio na Twój adres e-mail.
Ochrona zapewniana przez reCAPTCHA. Obowiązują warunki prywatności i korzystania z usługi Google.
Wykorzystujemy pliki cookies, aby Twoje doświadczenie z naszą stroną było lepsze.
Akceptuję | Zamknij